Ses Sorunu[Çözüldü]

[Protists]Amoeboid

Đã được sửa12 Tháng 8 2013 - 10:06 am bởiKuvvy
Oyun oynarken hiç ses gelmiyor ne tauntlar çalışıyor nede diğer sesler.Sadece oyuna başlamadan önceki ırkın sesleri ve oyun bitişindeki müzik geliyor.Çözümünü bilen varsa sevinirim tekrar silip yükledim ama sonuç aynı :(
Đường dẫn | Trả lời | Trích dẫn
 Kuvvy

đã Post13 Tháng 6 2013 - 5:11 pm
"Settings"e girip ses ayarlarini kontrol ettin mi?
 [Protists]Amoeboid

đã Post22 Tháng 6 2013 - 9:56 pm
Hemde kaç defa galiba sorun pc ile alakalı dosyaları buldum açtım ama ses çıkmıyor
 FoxValentine_

đã Post11 Tháng 7 2013 - 7:21 pm
Eğer oyun haricinde ses sorunun yoksa, sadece oyuna girdiğinde ses sorunu yaşıyorsan bu sorun oyun dosyasından kaynaklıdır. Oyunu farklı bir yerden yüklersen büyük ihtimal sorun çözülür.
 [Protists]Amoeboid

Đã được sửa1 Tháng 8 2013 - 11:02 pm bởi[Protists]Amoeboid
Farklı yerden yükledim defalarca ama işe yaramadı.Laptopdaki aoc da sıkıntı yok ama dizüstünde sorun hala devam ediyor.Ses dosyalarını buldum.Ses dosyaları açılmasına rağmen ses çıkmıyor.Sorun büyük ihtamil pc ile alakalı ama bir çözüm hala bulamadım.Bu arada sorun sadece Aoc için geçerli değil aot ve aoe1 içinde geçerli :(
 [Protists]Amoeboid

đã Post2 Tháng 8 2013 - 10:51 pm
Sorunu Çözdüm bu arada arkadaşlar.Eğer ses kartı kullanıyorsanız ses kartının driverini güncellemenizi tavsiye ederim.Eğer benim gibi kullanmıyorsanız realtek high definiton audio güncellemesini internette bulup indirin sorun çözülecektir..........

[1]
Hiển thị 1 - 6 ngoài 6 Bài viết
Nhảy Forum
1 User(s) làđọc chủ đề này 30 phút vừa qua
0Thành viên1 Khách

What's popular right now: